طراحی سایت رستوران

طراحی سایت رستوران

طراحی سایت رستوران

امروزه با گسترش دنیای وب اکثر مردم به جای مراجعه حضوری  از روش های آنلاین برای خرید استفاده میکنند.به همین علت اکثر مشاغل به فکر فروش آنلاین محصولات خود افتاده اند، افرادی که رستوران دار هستند هم  میتوانند با راه اندازی سایت به فروش آنلاین غذا های خود بپردازند سایت های زیادی در این حوضه راه اندازی شده اند مانند اسنپ فود و .. اگر شما به فکر طراحی سایت برای رستوران خود هستید طراحی سایت خود را به طور حرفه ای از آیوا وب بخواهید.

 

مزایای طراحی سایت رستوران

با داشتن وب سایت رستوران داران میتوانند به راحتی غذا ها و منو های خود را  با کاربران به اشتراک بگذارند. یکی از راه های جذب کاربران امکان مقایسه کیفیت غذا با سایر غذا های  دیگر رستوران ها برای کاربران است،رستوران داران میتوانند در وب سایت خود تخفیفات روز خود را قرار بدهند تا مشتریان بتوانند به راحتی از آن استفاده کنند،بهترین و بزرگ ترین مزیت داشتن وب سایت رستورانی این است که مشتری میتواند بدون نیاز به مراجعه حضوری با شماره های ثبت شده در وب سایت تماس بگیرد و ثبت سفارش کند و یا با استفاده از قابلیت های سایت سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت کند.

امکانات طراحی سایت برای رستوران

برای ساخت وب  سایت یک رستوران امکانات  بسیار زیادی وجود دارد که استفاده از آن بستگی به هدف صاحب رستوران دارد. ممکن است فقط قصد معرفی رستوران خود را داشته باشد و یا ممکن است هدف فروش اینترنتی و داشتن اپلیکیشن باشد. نسبت به درخواست صاحب رستوران سایت را طراحی میکنیم در مثال اول فقط معرفی رستوران در سایت کافی است و زمان ساخت آن کمتر است ولی در مثال دوم سایت نیاز به طراحی تخصصی تری دارد پس به مراتب مدت زمان بیشتری برای آماده سازی نیاز دارد. سایت رستورانی را میتوانیم هم به صورت اختصاصی و هم به صورت وردپرس انجام دهیم.

امکانات متعددی را میتوان برای طراحی سایت رستورانی انجام داد:

1.امکان سفارش آنلاین غذا و پرداخت آنلاین از طریق درگاه بانکی معتبر

2.سرچ و یا جستجوی پیشرفته برا پیدا کردن غذا

3.ساخت و طراحی پنل مدریت حرفه ای

4.امکان ثبت نام کاربران

5.امکان دریافت گزارش و اطلاعات از سایت

6.قابلیت انتخاب روش ارسال

7.امکان گذاشتن تصاویر غذا در سایت

طراحی اپلیکیشن برای رستوران

با گسترش استفاده از تلفن همراه و راحتی استفاده از آن میتوان با راه اندازی اپلیکیشن رستورانی تعداد مشتریان خود را افزایش داد.

هر اطلاعاتی که در سایت شما وجود دارد در اپلیکیشن هم قرار میگیرد . اپلیکیشن ها به دو صورت آنلاین و آفلاین طراحی میشوند. اگر مشتری به اینترنت دسترسی نداشته باشد اپلیکیشن آفلاین به کار میاید در مقابل اپلیکیشن آنلاین مزایای بیشتری دارد مثل رزرو آنلاین ، دریافت تخفیفات آنی و این چنین موارد؛ ساخت اپلیکیشن هم با توجه با خواست صاحب رستوران طراحی و راه اندازی میشود.

دلایل اهمیت ساخت سایت رستورانی

دلایل زیادی برای راه اندازی سایت رستورانی وجود دارد که برخی از آن ها را تعریف میکنیم.

افزایش در آمد با را اندازی سایت میتوانیم مشتریان خود را افزایش دهیم،خدمات رسانی به مشتری راحت تر و با دقت بیشتری انجام میشود.  با ارائه خدمات خوب  میتوان تبدیل به یک برند معروف مثل بهترین رستوران لواسان و .. تبدیل شد به به سود بسیاری رسید.


برای دریافت مشاوره ، هرگونه سوال در مورد طراحی سایت و یا سفارش طراحی سایت با ما در تماس باشید.

 09053272210 - 02632752989 - 02632715155

نظرات

نظر خود را بنویسید

توجه : ایمیل شما منتشر نخواهد شد.کلیه حقوق این سایت برای آیوا وب محفوظ میباشد