طراحی سایت در تهران

طراحی سایت در تهران

طراحی سایت | طراحی سایت در تهران

در پروژه های طراحی سایت ، فاکتور های هزینه طراحی سایت ، زمان طراحی و طراحی قالب سایت دارای اهمیت زیادی برای مشتریان سفارش دهنده میباشد. شرکت آیوا وب مفتخر است خدمت طراحی سایت در تهران یکی از اصلی ترین اهداف شرکت میباشد که ما پروژه های طراحی سایت در تهران را با بالاترین کیفیت و به روزترین طراحی روز دنیا توسط بهترین و متخصص ترین برنامه نویسان وب برای شما مشتریان عزیز انجام میدهیم.

زمان طراحی سایت

اعلام زمان دقیق و یا حدودی در مورد زمان انجام کامل یک پروژه طراحی سایت رابطه ی مستقیم با امکانات ، طراحی ، سیستم طراحی درخواستی توسط مشتری دارد به عنوان مثال ممکن است زمان طراحی سایت شخصی در کمتر از سه روز کاری انجام شود و یا زمان انجام طراحی سایت شرکتی یک هفته الی ده روز به طول بینجامد ولی خب قطعاً طراحی سایت فروشگاهی به مراتب زمان بیشتری را برای طراحی نیاز دارد و زمانی بین دو هفته الی یک ماه کاری طول خواهد کشید.

هزینه طراحی سایت

بدون شک هزینه ی انجام یک پروژه ی طراحی سایت برای هر شخصی حائز اهمیت بالایی میباشد و هر فردی از شرکت های مختلفی قیمت میگیرد و بهترین شرکت طراحی سایت با مناسب ترین قیمت گزینش خواهد شد. شرکت آیوا وب با تلاشی بی وقفه در زمینه طراحی سایت همیشه سعی بر انجام پروژه های طراحی سایت با مناسب ترین قیمت همراه با بهترین کیفیت را داشته است.

اعلام هزینه ی طراحی سایت به امکانات و نوع طراحی درخواستی توسط مشتری بستگی دارد که به عنوان مثال استفاده از سیستم های آماده مثل وردپرس یا کدنویسی اختصاصی یکی از عوامل موثری است که در هزینه ی طراحی سایت موثر است.

پشتیبانی وبسایت

متاسفانه برخی از شرکت های طراحی سایت پشتیبانی و خدمات ضعیفی را ارائه میدهند که این موضوع نیز برای مشتریان بسیار آزار دهنده است. شرکت طراحی سایت آیوا وب در کنار تحویل سایت به مشتریان آموزش کامل مدیریت وبسایت را تحت قالب ویدیو آموزشی و یا به صورت حضوری به صورت رایگان ارائه میدهد همچنین ما وبسایت شما را از نظر فنی و امنیتی به مدت یکسال به طور کاملاً رایگان تضمین میکنیم و هر نقص احتمالی که پیش بیاید را فوراً بررسی و رفع میکنیم. همچنین شما عزیزان میتوانید با تیم مشاوره شرکت طراحی سایت آیوا وب تماس حاصل بفرمائید تا ما پاسخگوی تمامی سوالات شما باشیم.

مزایای طراحی سایت با شرکت آیوا وب

شرکت طراحی سایت آیوا وب با سال های تجربه ی کاری درخشان در این زمینه موفق به انجام پروژه های طراحی سایت به صورت کدنویسی کاملاً اختصاصی و یا استفاده از CMS های محبوب روز دنیا شده است که این امر موجب شده است تا ما بتوانیم تجربه ها و نمونه کارهای بسیار موفقی داشته باشیم.

بهترین کیفیت انجام طراحی سایت با مناسب ترین قیمت ممکن یکی از اصلی ترین معیار های شرکت آیوا وب میباشد که ما همیشه در تلاش بوده ایم رضایت تمامی مشتریان را بتوانیم جلب و کسب اعتماد کنیم. از طرفی دیگر قیمت پروژه ها بسیار مناسب بوده و همچنین این امکان وجود دارد که هزینه ی طراحی سایت به صورت پرداخت اقساطی انجام شود.


برای دریافت مشاوره ، هرگونه سوال در مورد طراحی سایت و یا سفارش طراحی سایت با ما در تماس باشید.

02632752989 - 02632715155

نظرات

رضا در تاریخ : ۹۹/۳/۷

هزینه طراحی سایت به چه صورتی محاسبه میشه؟

در پاسخ به رضا

با توجه به امکانات درخواستی شما از سایت این هزینه متغیر میباشد.
لطفاً جهت استعلام قیمت و مشاوره طراحی سایت با ما در تماس باشید.
02632715155

نظر خود را بنویسید

توجه : ایمیل شما منتشر نخواهد شد.کلیه حقوق این سایت برای آیوا وب محفوظ میباشد