Aiwaweb Logo

پشتیبانی سایت چیست

پشتیبانی سایت چیست

پشتیبانی سایت چیست


بعد از طراحی و راه اندازی وب سایت مهم ترین کار پشتیبانی وب سایت است.پشتیبانی وب سایت عملکرد درست در قسمت های مختلف وب سایت را به صورت مداوم تضمین میکند.اگر کسب و کار خود را توسعه داده اید و وارد فضای مجازی شده اید یکی از نیاز های شما داشتن یک پشتیبان سایت است.پشتیبانی سایت میتواند توسط تیم متخصص به راحتی انجام شود .


پشتیبانی سایت به چه صورت است


به صورت کلی پشتیبانی سایت به چهار بخش کلی تقسیم میشود که در ادامه به توضیح آن ها میپردازیم:


پشتیبانی فنی سایت


پشتیبانی فنی سایت به عوامل طراحی سایت وابسته است و سایت را از نظر فنی مورد برسی قرار میدهد.مواردی مانند:رفع باگ های احتمالی،برسی امنیت سایت،برسی کد ها،به روز رسانی نرم افزار های سایت،برسی عملکرد کلی سایت و...همگی شامل وظایف پشتیبان فنی وب سایت است.


پشتیبانی محتوایی سایت


تمامی فعالیت هایی که مربوط به تولید محتوا است به بخش پشتیبانی محتوایی سایت مربوط است.فعالیت هایی مانند:تهیه و تولید محتوا،قرار دادن مقاله در سایت و...همگی شامل وظایف پشتیبان محتوایی سایت است.


پشتیبانی طراحی گرافیکی سایت


زیبایی وب سایت تاثیر بسیاری روی کاربران دارد به همین خاطر هر وب سایتی نیازمند طراحی مخصوصی برای سایت است طراحی هایی مانند:بنرهای متنوع،تصاویر مخصوص و.. از وظایف پشتیبان گرافیکی سایت است.


پشتیبانی سئو سایت


برای رسیدن وب سایت به رتبه های برتر در موتور های جست و جو نیازمند سئو (بهینه سازی)برای وب سایت خود هستید.برای سئو سایت خود نیازمند:تهیه لیست کلمات کلیدی،تهیه برنامه ریزی درست برای تولید محتوا و...هستید که همگی این مسائل جزو وظایف پشتیبان سئو سایت است.


انواع مختلف پشتیبانی سایت


پشتیبانی وب سایت انواع مختلفی دارد که در اینجا چند نمونه از آن ها را معرفی میکنیم


پشتیبانی سایت فروشگاهی 


پشتیبانی سایت های فروشگاهی  به بخش های مختلفی مانند:پشتیبانی فنی،مدیریت اجناس،پشتیبانی گرافیکی و... تقسیم میشوند.


پشتیبانی سایت شخصی


پشتیبانی سایت های شخصی هزینه کم تری نسبت به پشتیبانی بقیه وب سایت ها دارند. در سایت های شخصی باید برنامه ریزی دقیقی در محتوا و به روز رسانی آن باشد.


پشتیبانی سایت شرکتی 


پشتیبانی سایت شرکتی شامل به روز رسانی،قرار دادن محتوا،رفع مشکلات فنی و...است.نیاز پشتیبانی سایت شرکتی با توجه به متفاوت بودن  کسب و کار شرکت ها با هم متفاوت است.ولی معمولا در حوزه گذاشتن محتوا و به روز رسانی در مورد موضوع کسب و کارشان است.

مزایای پشتیبانی سایت


داشتن یک صفحه فعال در عرصه دیجیتال 
کاهش هزینه های کلی
محافظت از کسب و کار خود
حل کردن مشکلات احتمالی به صورت سریع
همیشه به روز بودن وب سایت
پیگیری مشکلات سایت
حفظ امنیت وب سایت و جلوگیری از هک شدن آن
و...


هزینه پشتیبانی وب سایت 


انجام پشتیبانی یک وب سایت هزینه هایی در پی خواهد داشت.هزینه پشتیبانی سایت به فاکتور های متفاوتی بستگی دارد مانند:نوع وب سایت،نوع خدمات،مدت زمان پاسخ گویی و...از مهم ترین موارد تاثیر گذار روی هزینه پشتیبانی وب سایت است.در زمان ابتدای کار یک برنامه چیده و مشخص میشود و نسبت به آن تیم پشتیبان کار خود را شروع میکند و بعد نسبت به برنامه و عملکرد تیم پشتیبان هزینه پشتیبانی اولیه وب سایت شما اعلام میشود.بهتر است پشتیبانی وب سایت خود را به یک تیم حرفه ای بسپارید و برای این کار باید نمونه کار های آنان را برسی کنید و سپس پشتیبانی وب سایت خود را به آنان بسپارید.


برای دیدن نمونه کار های شرکت آیوا وب اینجا کلید کنید


سخن آخر


موضوع پشتیبانی وب سایت اهمیت زیادی دارد زیرا شما با این کار وب سایت خود را در برابر هکر ها؛باگ ها و دیگر مسائل امنیتی ایمن نگه میدارید.در این مقاله نحوه پشتیبانی و انواع آن را برای شما توضیح دادیم.شما باید نگهداری از وب سایت خود را  به یک تیم متخصص پشتیبانی و طراحی سایت بسپارید. شرکت طراحی سایت آیوا وب در این زمینه فعالیت میکند. میتوانید با ما تماس بگیرید و بعد از صحبت با کارشناسان ما نسبت به سفارش پشتیبانی وب سایت خود اقدام کنید.

هزینه طراحی هر سایتی بستگی به ماهیت اصلی وبسایت و امکانات آن دارد و اینکه با وردپرس ساخته شود و یا به صورت اختصاصی طراحی شود بستگی دارد و همه این عوامل بر روی هزینه طراحی یک سایت تاثیر دارند.
برای اینکه بتوانید به صورت حدودی هزینه طراحی سایت خود را مشخص کنید میتوانید به بخش تعرفه های طراحی سایت آیوا وب مراجعه نمائید.
جهت استعلام دقیق قیمت طراحی سایت موردنظرتان میتوانید در ساعات اداری با مجموعه ما تماس بگیرید.

زمان طراحی هر سایتی باتوجه با سیستم سایت و مقدار محتوای آن و همچنین امکانات درخواستی کارفرما برآورد میشود اما به طور حدودی میتوانید مدت زمان معمول طراحی سایت ها را مشاهده نمایئد.

  • سایت های شخصی : 7 روز کاری به طور میانگین
  • سایت های شرکتی: 10 روز کاری به طور میانگین
  • سایت های فروشگاهی: 20 روز کاری به طور میانگین
  • سایت های اختصاصی و خاص : 30 روز کاری به طور میانگین
جهت مشخص شدن زمان دقیق طراحی وبسایت تان میتوانید همین حالا با ما تماس بگیرید.

کلیه پکیج های طراحی سایت شرکت آیوا وب به صورت به مدت یکسال شمسی پشتیبانی کامل دارند و در این مدت سایت شما نیازمند هر تغییری باشد میتوانید به مجموعه ما اعلام کنید تا در اولین فرصت برای شماانجام دهیم.

اینکه سایت شما با یکسری عبارات کلیدی موردنظر شما در صفحه نخست گوگل قرار بگیرد مربوط به انجام فرآیند سئو میباشد و عملیات سئو سایت نیز با توجه به عبارات انتخابی شما تخمین هزینه و زمان زده میشود.
اگر صاحب سایت هستید و دوست دارید سایت خود را در صدر نتایج گوگل ببینید جهت استعلام دقیق هزینه و زمان انجام سئو لطفاً با ما تماس بگیرید تا به صورت کامل شما رو راهنمایی کنیم.
026-32715155 - 026-32752989
09053272210 - 09353272210

نظرات

نظر خود را بنویسید

توجه : ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

استعلام قیمت
نمونه کارها
پیام از طریق واتساپ


کلیه حقوق این وبسایت متعلق به مجموعه آیوا وب میباشد و هرگونه کپی برداری فقط با ذکر منبع مجاز میباشد