طراحی سایت شخصی

طراحی سایت شخصی

طراحی وبسایت شخصی

امروزه با گسترده تر شدن استفاده افراد از اینترنت ، اهمیت داشتن یک وبسایت شخصی یا یک پیج شخصی در فضای مجازی اهمیت زیادی پیدا کرده است چرا که شاهد این هستیم افرادی که در فضای مجازی حضور و فعالیت دارند به طرز چشمگیری در حال رشد و بیشتر دیده شدن هستند چرا که امروزه فضای مجازی و اینترنت مورد علاقه ی مردم است و افراد مراجعه زیادی به این فضا و اینترنت دارند و این آمار هر روزه در حال افزایش میباشد.

در کنار داشتن یک وبسایت تجاری بعضی اشخاص نیاز به این دارند یک وبسایت شخصی داشته باشند که در این گونه وبسایت ها به معرفی رزومه کاری شخصی ، نمونه کارها ، سوابق کاری ، مهارت ها و علایق و بسیاری موارد شخصی دیگر میتوان پرداخت.

در این گونه وبسایت ها دامنه وبسایت معمولاً به نام شخص استفاده میشود که این یک استراتژی فوق العاده برای کسب و کار شخصی شما میتواند باشد تا بتواند نام شما را تبدیل به یک برند معروف و محبوب کند.

احتمالا تا به حال نام خود و یا افراد دیگری را در گوگل جستجو کرده اید اما نتایج حاصل از جستجو گاهاً بی ربط بوده و اطلاعات دقیقی از جستجو نصیب تان نشده اما در نظر بگیرید برای خود یک وبسایت شخصی داشته باشید ، در این حالت با جستجوی نام شما در گوگل وبسایت شما در صدر نتایج گوگل قرار خواهد گرفت و بازدیدکنندگان میتوانند اطلاعات دقیقی از رزومه ، بیوگرافی ، حیطه فعالیت شما ، مهارت ها و توانایی هایتان را مشاهده کنند که این اتفاق برای شما بسیار سودمند خواهد بود.

میتوان نتیجه گیری کرد وبسایت شخصی این امکان را برای شما فراهم می آورد که یک بستر ارتباطی دو سویی راحت بین خود و کاربران برقرار کنید به این صورت که مخاطبان شما با یک کلیک به راحتی به اطلاعات شما دسترسی پیدا میکنند و میتوانند با شما تماس داشته باشند.

امکانات طراحی سایت شخصی

معرفی بیوگرافی کامل

شرح کامل رزومه با تمامی جزئیات

شرح سوابق و مدارک تحصیلی

شرح فعالیت های انجام شده

شرح دقیق از مهارت ها و توانایی ها

معرفی نمونه کارهای انجام شده

صفحه درباره ما و تماس با ما

صفحه گالری تصاویر

امکان قرار دادن ویدئو

معرفی لینک های صفحات مجازی 

امکان دریافت انتقادات و پیشنهادات

که تمامی این امکانات و سایر امکاناتی که شما انتظار دارید در سایت تان پیاده سازی شود را میتوان انجام داد و همچنین تمامی بخش های سایت کاملا توسط پنل مدیریت کاملا فارسی و حرفه ای که طراحی میگردد توسط آن میتوان سایت را به راحتی مدیریت کرد.

نمونه کارهای طراحی وبسایت شخصی 

شرکت آیوا وب مفتحر است با داشتن طراحان و برنامه نویس مجرب و متخصص در زمینه طراحی وبسایت بهترین وبسایت های شخصی را برای مشتریان خود طراحی و پیاده سازی کرده است که شما میتوانید تعدادی از آخرین نمونه طراحی سایت های شخصی انجام شده توسط آیوا وب را به صورت آنلاین مشاهده بفرمائید.

وبسایت آقای علیرضا معینی پور

وبسایت خانم پریسا ملکی

وبسایت آقای محسن معینی پور

سفارش طراحی سایت شخصی

با خواندن جزئیات مزایای داشتن یک وبسایت شخصی که به آنها اشاره کردیم اگر تصمیم به سفارش طراحی یک وبسایت شخصی حرفه ای و با کیفیت گرفته اید میتوانید همین حالا با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما ضمن ارائه بهترین مشاوره رایگان سایت شخصی تمامی سوالات شما رو نیز پاسخ دهند.


  09053272210 -02632752989 - 02632715155

نظرات

نظر خود را بنویسید

توجه : ایمیل شما منتشر نخواهد شد.کلیه حقوق این سایت برای آیوا وب محفوظ میباشد