لنزور: اینستاگرام ایرانی

نرم افزاری مخصوص عکس های ایرانی ها

امیر رضا کولیوند  ،  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ لنزور: اینستاگرام ایرانی

این روزها در تاکسی و اتوبوس و مترو، خیابان‌ها، مراکز تفریحی، رستوران و پاساژ و هرجایی که فکرش را بکنید آدم‌های دوربین به دستی را می‌بینید که از همه‌چیز عکاسی می‌کنند. بعضی از آنها عکاسان حرفه‌یی هستند یا دانشجوهای رشته‌یی هنری که عکاسی را به عنوان حرفه خود یا بخشی از تکالیف خود پیگیری می‌کنند اما عده زیادی از آنها مردم عادی هستند که لحظه های خود را با عکس ثبت می کنند.


اپلیکیشن لنزور یک شبکه اجتماعی به اشتراک گذاری عکس به زبان فارسی است که به تازگی در میان کاربران مخاطبان زیادی پیدا کرده است. شما می توانید این اپ را از بازار به صورت رایگان دریافت کنید برای وارد شدن به لنزور باید یک حساب کاربری بسازید. یک اسم انتخاب کنید، ایمیل و پسووردی که می‌خواهید را وارد کنید و با حسابتان به تمام عکس‌های لنزور دسترسی داشته باشید. برای اینکه دوستانتان را پیدا کنید هم می‌توانید شماره تلفن همراهتان را وارد کنید و اگر دوستانتان هم این کار را انجام داده باشند با یک جستجوی ساده آن‌ها را از طریق لیست تلفن‌های روی موبایلتان پیدا کنید.

 لنزور بهترین برنامه‌های پیام‌رسان ایرانی کاربردی شبیه به اینستاگرام دارد و می‌توانید اشخاص مختلف را فالو کنید و پست‌های آن را ببینید و لایک کنید یا نظرات خود را بیان نمایید. پست گذاشتن با لنزور راحت بوده و می‌توانید با افکت‌های جذاب این اپ، زیبایی خاصی به عکس‌های خود ببخشید. تفاوت مهم این اپ با نسخه‌های خارجی داشتن آلبوم‌های خاص به جای نشانه گذاری است که باعث می‌شود تبلیغات کمتری صورت بپذیرد و فضای مناسب‌تری برای کاربران به ارمغان می‌آورد.  
قابلیت های برنامه:
فالو و لایک کردن دیگر کاربران در نرم افزار
ایجاد پست جدید
نمایش لیست افرادی که پست شمارا لایک کرده اند
نظر دادن در مورد پست های موجود
امکان قرار دادن افکت های مختلف بر روی تصاویر خود


و …