معرفی برترین نرم افزار های ویرایش تصویر برای موبایل

معرفی برترین نرم افزار های ویرایش تصویر برای موبایل

حسین نیازی  ،  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ معرفی برترین نرم افزار های ویرایش تصویر برای موبایل

دوربین گوشی‌های هوشمند طی چند سال اخیر به شدت پیشرفت کرده است. به واقع می‌توان مدعی شد که دوربین گوشی‌ها یکی از بخش‌هایی بوده که طی چند سال اخیر بیشترین کیفیت عملکرد را به همراه داشته است. اما تنها یک سنسور دوربین قدرتمند و با کیفیت نمی‌تواند منجر به ضبط عکس‌های برتر شود. شما برای دستیابی به عکس‌های زیباتر و خلاقانه‌ تر می‌توانید از برنامه‌های اختصاصی ویرایش عکس استفاده کنید. اما همانطور که می‌دانید هم اکنون تعداد این سبک از اپلیکیشن‌ها به مراتب زیاد است و انتخاب یک برنامه مناسب در این بین امری دشوار خواهد بود.

ما در این مقاله قصد داریم که چند نمونه از بهترین یا برترین برنامه‌های ویرایش عکس در سیستم عامل اندروید را به شما عزیزان معرفی کنیم. دقت داشته باشید که در این لیست از برنامه پریزما (Prisma) یا به قول بسیاری از کاربران پریسما صرف نظر شده چرا که تقریبا هر کاربری از قابلیت‌های آن باخبر بوده و این اپلیکیشن را در دستگاه خود نصب کرده است. با آیواوب و معرفی برنامه های ویرایش عکس اندرویدی برتر همراه باشید.

برنامه Snapseed
برنامه Snapseed توسط گوگل خریداری شده و دستخوش تغییراتی شده است. این برنامه فیلترها، فریم‌ها و قابلیت‌های ویرایش عکس جالب و متعددی را ارائه می‌کند و از نظر ما در حال حاضر یکی از بهترین اپلیکیشن‌های ویرایش عکس موجود برای سیستم عامل اندروید است. برنامه Snapseed همچنین قابلیتی با عنوان Auto Tuning را به همراه دارد که به طور اتوماتیک عکس مد نظرتان به بهترین شکل ممکن را ویرایش می‌نماید.


برنامه Photo Editor Pro

 

برنامه Pixlr

 

برنامه Pixlr هم یکی دیگر از اپلیکیشن‌های اندرویدی مناسب به منظور ویرایش عکس محسوب می‌شود که استفاده از آن را به شما توصیه می‌کنیم. این برنامه امکان ویرایش عکس‌ها به شیوه‌های مختلفی را ارائه می‌کند. تنظیم ابعاد، نور، شدت رنگ و … برخی از ویژگی‌ها و قابلیت‌های برنامه Pixlr هستند. این برنامه همچنین فیلترها و روتوش‌های بسیاری متنوعی را به همراه دارد که با استفاده از آن‌ها می‌توانید ظاهر عکس خود را به شیوه مد نظرتان تغییر دهید.


برنامه PIP Camera – Photo Effect

برنامه PIP Camera – Photo Effect از نظر قابلیت و امکانات یکی از غنی‌ترین برنامه‌های ویرایش عکس اندرویدی موجود به شمار می‌رود. با استفاده از این برنامه می‌توانید به کلاژ تصاویر پرداخته و تقریبا هر افکتی که مد نظرتان باشد را به عکس‌های خود وارد کنید. برنامه PIP Camera – Photo Effect همچنین قابلیت خلق عکس‌های تصویر در تصویر را هم ارائه می‌کند.
 

ممنونم که با ما همراه بودید اگر شما هم پیشنهاد اپلیکیشن مرتبط دارید به ما معرفی کنید .