ثبت نام در شبکه اجتماعی LINKEDIN

آموزش تصویری ثبت نام در شبکه اجتماعی LINKEDIN

امیر رضا کولیوند  ،  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵  ثبت نام در شبکه اجتماعی LINKEDIN

در مقاله قبلی که با عنوان "شبکه اجتماعی LinkedIn چیست ؟" در سایت فعال شد ، شبکه اجتماعی لینکداین را معرفی کردم . با توجه به توضیحات مقاله قبلی باید به این نکته اشاره کنم که این شبکه به گستردگی فیس بوک نیست، زیرا معمولا متخصصان هر حوزه به واسطه‌ انجام امور شغلی و کسب و کار خود در آن عضو شده و بیشتر روابط و پیوندهای دوستی در آن نیز بر پایه ارتباطات شغلی و حرفه‌ای است. با وجود این، کاربران زیادی از سراسر دنیا و ایران در این شبکه بزرگ متخصصان عضو هستند و به تبادل اطلاعات با یکدیگر می‌پردازند.در ادامه به صورت تصویری آموزش ثبت نام در این شبکه را آموزش میدهم . 

1. ابتدا وارد این آدرس شده و مشخصات خودتان را با توجه به تصویر زیر در کادرهای مشخص شده وارد کنید . 

3. در مرحله باید به ترتیب کشور ، نوع فعالیتی که می خواهید در این شبکه انجام بدهید ، عنوان اصلی تخصص و زیر مجموعه ای که در حال حاضر در آن فعالیت می کنید را مشخص کنید .  سپس بر روی کلید Create my Profile کلیک کنید .

4. در مرحله بعدی باید تائیدیه ادامه ثبت نام را از ایمیلی که هنگام ثبت نام در این شبکه وارد کرده اید ف باز کرده و بر روی کلید مورد نظر کلیک کنید .

5. در 2 مرحله بعدی بر روی کلید Skip this step کلیک کنید . 

 

6. حساب کاربری شما ساخته شد . حساب کاربری پولی دارای امکانات بیشتری می باشد ولی بنده گزینه Basic Account را جهت فعالیت محدود انتخاب میکنم . همانطور که مشاهده میکنید وارد حساب کاربریم شده ام .