طراحی سایت با وردپرس چیست

طراحی سایت با وردپرس چیست

طراحی سایت با ورد پرس چیست؟

  امروزه تمامی کسب و کار ها برای دیده شدن و موفقیت بیشتر نیاز به وب سایت دارند.بعد از گرفتن تصمیم برای داشتن وب سایت خود باید به فکر راه اندازی و طراحی آن باشیم. برای این کار میتوانیم از سیستم مدریت محتوای ورد پرس استفاده کنیم.با استفاده از این سیستم میتوانیم به راحتی و در مدت زمان کم سایت خود را طراحی و راه اندازی کنیم. انواع طراحی سایت(شرکتی،فروشگاهی،سایت خبری و..) را میتوان با ورد پرس انجام داد.

آنچه در این مقاله میخوانیم:

1.درک اهمیت ساخت سایت با ورد پرس

2.انتخاب یک قالب وردپرسی مناسب برای طراحی سایت

3.قیمت طراحی سایت وردپرسی

4.آشنایی با افزونه های متنوع وردپرس

 

طراحی سایت با ورد پرس

طراحی سایت یک  امر تخصصی است و این کار توسط طراحان متخصص انجام میشود. در سایت های اختصاصی ما نیاز به فرد متخصص داریم ولی امروزه با به وجود آمدن سیستم های تولید محتوا مانند  ورد پرس این کار راحت تر صورت میگیرد و میتوان با استفاده از فیلم ها و مقاله های معتبر آموزش طراحی با این سیستم را شروع کرد.

 

 

درک اهمیت ساخت سایت با ورد پرس

امروزه بیش از 100 سیستم مدیریت محتوا وجود دارد اما تمامی آمار ها نشان میدهند که بهترین آن ها ورد پرس است.آمار ها نشان میدهد حدود 34 درصد از سایت ها با ورد پرس ساخته شده اند یعنی از هز سه وب سایتی که آن هارا باز میکنیم یکی از آن ها با وردپرس طراحی و ساخته شده است.

مزایای استفاده از وردپرس بسیار است اولین مزیت آن استفاده سریع و راحت است که وقت کمی میگیرد،دسترسی به ورد پرس راحت است ورد پرس مبتنی بر مرورگر است و به راحتی میتوانید با کامپیوتری که متصل به اینترنت است آن را مدریت کنید.آموزش ورد پرس به تمامی زبان های دنیا ترجمه شده و به راحتی میتوان از آن بهره گرفت،یکی دیگر از مزیت های ورد پرس داشتن افزونه های متنوع است حتی اگر افزونه مورد نظر خود را پیدا نکنید میتواند خودتان آن را بسازید.

شاید این سوال برای شما پیش بیاید که افزونه وردپرس چیست؟

افزونه ورد پرس یا پلاگین ورد پرس در واقع امکانات و ویژگی های جدیدی را با نصب آن روی وردپرس به سایت اضافه میکند. افزونه ها هم رایگان هستند و هم غیر رایگان که نسخه های غیر رایگان آن امکانات بیشتری را ارئه میدهند شما میتوانید برای زیباتر کردن سایت خود از افزونه ها بهره بگیرید.

 

 به طور خلاصه مزیت های استفاده از سایت وردپرس عبارتند از:

وردپرس به طور 100 درصد رایگان است

 (open source) یک سیستم منبع باز است

امکان طراحی هر نوع سایتی بدون حتی یک خط کدنویسی

انعطاف پذیری و قابلیت شخصی سازی بالا

یک سیستم سریع، بهینه و امن


رای دریافت مشاوره ، هرگونه سوال در مورد طراحی سایت و یا سفارش طراحی سایت با ما در تماس باشید.

  09053272210 - 02632752989 - 02632715155

نظرات

نظر خود را بنویسید

توجه : ایمیل شما منتشر نخواهد شد.کلیه حقوق این سایت برای آیوا وب محفوظ میباشد