طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی

در پروژه های طراحی سایت شرکت های طراحی سایت با نمونه پروژه های مختلف و متنوعی سروکار دارند. برای مثال: طراحی سایت های شرکتی ، شخصی ، معرفی ، نمایشی ، فروشگاهی و... که یکی از اصلی ترین و ریزه کارانه ترین آن ها پروژه طراحی سایت فروشگاهی می باشد. به هر سایتی که جنبه ی فروش و به نوعی دیجیتال مارکتینگ داشته باشد سایت فروشگاهی گفته می شود. عموما سایت هایی که برای شما محصولاتشان را به طور فروش اینترنتی عرضه می دارند سایت فروشگاهی هستند که در این بخش ما به معرفی و نحوه ایجاد این نوع سایت ها می پردازیم ، با ما همراه باشید.

 

هدف از طراحی سایت فروشگاهی

  • چرا سایت فروشگاهی داشته باشم؟
  • هدف من از طراحی سایت فروشگاهی چیست؟
  • آیا با طراحی سایت فروشگاهی برای کارم کسب درآمد خواهم کرد؟
  • آیا تاثیری در شناخت محصولاتم خواهد داشت؟
  • چگونه می توانم محصولاتم را از طریق سایت عرضه کنم؟

و ...

این ها همه سوالاتی هستند که می توانند ذهن مشتریان عزیزی که هدف طراحی سایت فروشگاهی دارند را درگیر کنند.

در حوزه کار و فروش ما افراد را به سه دسته مجزا تقسیم می کنیم:

افرادی که سایت های فروش اینترنتی دارند و حوزه فعالیتشان فقط اینترنتی می باشد ، کسانی که فقط دارای کارگاه های تولیدی و یا فروشگاه هایی هستند و هیچگونه فروش اینترنتی محصول ندارند و کسانی که هم فروش محصولاتشان از طریق سایت اینترنتی بوده و هم به صورت فیزیکی از طریق فروشگاه شان می باشد. 

خب این بخش بندی انجام شد ،  حالا به نظر شما کدام یک از گروه بالا در کسب و کارشان موفق تر هستند؟

از نظر یک تیم حرفه ای فروش و بازاریابی کسانی در کسب و کار خود موفق تر خواهند بود که سایت اینترنتی فروش خود را هم داشته باشند و محصولات خود را برای عام مردم عرضه دارند.

 

کدام محصول برای سایت فروشگاهی

پس از طراحی سایت فروشگاهی برای کسب و کارم ، کدام محصولم را می توانم بفروشم؟

در اصل شما از کوچکترین اقلام تا بزرگترین آن ها به بزرگی یک اتومبیل را می توانید در سایت خود به فروش برسانید. اگر سایت طراحی شده شما برای محصولات دست دوم و یا اصطلاحا second-hand باشد محصولات دست دوم و یا اگر برای عرضه محصولات جدید شما باشد می توانید آن محصولات را نیز به فروش برسانید. اما این نکته حائز اهمیت است که محصولاتی که بفروش رسانده می شوند بهتر است در یک دسته بندی باشند ، یعنی برای مثال  اگر فعالیت سایت شما در حوزه فروش قطعات خودرو هست محصولات دیگری را که ربطی به آن ندارند در سایت خود برای فروش منتشر نکنید تا سایت شما از حالت یونیک بودن و برندینگ خود درنیاید.

 

طراحی سایت اختصاصی (فروشگاهی)

شما برای طراحی سایت فروشگاهی خود می توانید انتخاب کنید که سایت طراحی شده شما با زبان اختصاصی نوشته شده و یا وردپرسی باشد. خب این دو بسته به کار شما و وسعت فعالیتتان متفاوت خواهند بود. برای نمونه اگر شما نیاز به یک سایت فوق حرفه ای فروش همانند آمازون و یا دیجیکالا (ایرانی) داشته باشید باید سایت طراحی شده شما با زبان اختصاصی طراحی شود تا دست برنامه نویس برای طراحی سایتی یونیک و خاص باز باشد و نیز سایتتان از امنیت بالائی برخوردار باشد. هزینه این دو طراحی با هم متفاوت خواهند بود که باز هم هزینه ی آن ها بسته به فعالیت و گستردگی کار شما می باشد.

 

نتیجه طراحی سایت فروشگاهی

به بحث نتیجه ی کار که می رسیم اوضاع کمی فرق دارد. اگر شما برای سایتتان فعال بوده ، قیمت ها و محصولاتتان را به طور روزانه آپدیت کرده و بروزرسانی کنید شما سایتی به روز و خوب را خواهید داشت. بحث مهم دیگر بحث کارکردن شما روی پروژه سئوی سایتتان می باشد. اگر شما از شرکت طراحی سایت خود درخواست سئوبندی کلمات و حروف چینی برای اول آمدن سایتتان با کلمات خاصی را  داشته باشید و برای آن هزینه ای را بپردازید قطعا سایت شما به زودی زود به نتیجه رسیده و برای شما سود آوری خاص و چشم گیری را خواهد داشت.


برای دریافت مشاوره ، هرگونه سوال در مورد طراحی سایت و یا سفارش طراحی سایت با ما در تماس باشید.

02632752989 - 02632715155

نظرات

نظر خود را بنویسید

توجه : ایمیل شما منتشر نخواهد شد.کلیه حقوق این سایت برای آیوا وب محفوظ میباشد